תקנון

תקנון, מידע כללי וביטוח

תנאי הרשמה:

מסלול הטיול הכולל מחיר ופירוט השירות שיינתן, יישלח ללקוח/ה בדוא"ל ביחד עם תקנון החברה וטופס ההרשמה שבו המטייל/ת ימלא את כל הפרטים האישיים שלו/ה הדרושים לטיול ולהזמנת כרטיס הטיסה.

עצם הירשמותו של המטייל/ת דרך אתר האינטרנט של ג'יפ & טריפ  או מילוי טופס הרשמה או עצם השתתפותו של המטייל/ת בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל/ת לכל התנאים המפורטים בדף זה, בדף המידע ובמחירון.

כמו כן בעת ההרשמה יינתנו פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לג'יפ & טריפ ובזה הלקוח מאשר לחייבו ובאם חלים עליו דמי ביטול ע"פ התנאים המופיעים בדף זה ובטופס ההרשמה ואשר אותם אישר שקרא והבין בזמן מילוי טופס ההרשמה ושליחתו. 

הרשמה בתוך 14 יום קלנדריים לפני היציאה תחשב כהזמנה ברגע האחרון ותאושר לאחר קבלת אישור על הטיסות ובתי המלון תוך 24-48 שעות מרגע ההזמנה.  

לאחר הבטחת הטיול מדריך הקבוצה יפתח קבוצת וואטסאפ של כל המשתתפים לייעול התקשורת בינו ללקוחות ובין הלקוחות בינם לבין עצמם במהלך הטיול.

לצורך הרשמתכם לטיול יש לשלוח אלינו לכתובת דוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. את הטפסים הבאים:

 • טופס הרשמה מלא וחתום.
 • צילום דרכון
 • צילום רישיון נהיגה ישראלי (פלסטיק) + בינלאומי בתוקף (בחלק מהמדינות דרוש רישיון מ.מ.ס.י., רשימת המדינות תימסר בנפרד).
 • צילום פוליסת הביטוח האישי לטיול ואישור רפואי המאשר נהיגה עצמית והשתתפות בפעילות אתגרית.

*חתימה על טופס ההרשמה מאשרת את רצונו של המטייל להשתתף בטיול לאחר שקרא את תנאיו.

מחיר הטיול:

מחיר הטיול נקוב ביורו או דולר  אלא אם כן צוין אחרת. חברת מיי טריפ בע"מ והמותג ג'יפ & טריפ מתחייבת לעמוד מאחורי כל מחיר המופיע בטופס הרשמה.

עם הבטחת הטיול נציג/ת ג'יפ & טריפ תצור קשר עם הלקוחות ותגבה מקדמה.

תנאי תשלום:

 • תשלום מקדמה בסך 350 יורו/דולר – בהעברה בנקאית/כרטיס אשראי
 • היתרה לתשלום עד 45 יום לפני מועד הטיול בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי עפ"י הפרטים הבאים:
 • העברה בנקאית - לחשבון 557557 בסניף 780 של בנק הפועלים על שם מיי טריפ בע"מ.
 • בכרטיס אשראי – עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית ועמלות | 4-10 תשלומים בכרטיס אשראי תתווסף עמלת הבטחת שער בשווי 2.5%

(לא יכובדו כרטיסי אמריקן אקספרס וכרטיסי דיינרס)

התשלומים יחויבו בשקלים לפי שער דולר אמריקאי USD / שער היורו EUR – "המחאות מכירה" של בנק הפועלים בעת החיוב בפועל – לחץ כאן לבדיקת השער

*לאחר העברת תשלום לחשבון הבנק נא לשלוח העתק מטופס העברה בדוא"ל/פקס/ווטסאפ.

 ביטוח נסיעות-אישי, רפואי ומטען

 • אנו מחייבים כל נוסע לרכוש ביטוח אישי ואתגרי בהתאם לסוג הטיול לפני היציאה לטיול.
 • מומלץ מאוד לרכוש את פוליסת הביטוח ביום הזמנת הטיול, על מנת להיות מבוטח באם תאלצו לבטל את הטיול מסיבה רפואית (שאינה החמרה של מצב קיים ושעומדת בתנאי הפוליסה או מוות ממדרגה ראשונה)
 • כמו כן מומלץ לרכוש הגנה מפני ביטול טיול  אשר מעניק אפשרות ביטול טיול – נא ליצור קשר עם חברת הפניקס לפרטי הפוליסה.
 • אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לבטח דרך סוכן הביטוח שעובד איתנו המציעה פוליסת ביטוח עם חברות פספורט ופניקס מהמובילים בישראל.
 • למעוניינים ברכישת פוליסת הביטוח נסיעות, נא לצור קשר בטלפון: 052-2902263 איתי פילוסוף
 • במידה והביטוח לא יירכש דרכנו, אנו מבקשים העתק מפוליסת הביטוח שנרכשה ע"י הלקוח לפקס: 03-9799909 או לדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • אתר ג'יפ & טריפ וחברת מיי טריפ בע"מ אינה אחראית לכל נזק אישי, רפואי ו/או אובדן במהלך הטיול.

ביטוח לרכב:

הג'יפים/אופנועים מושכרים מחב' השכרה מקומית ומבוטחים בביטוח מקיף הנהוג במדינה, השימוש בג'יפ/אופנוע הוא באחריות הנוסעים ברכב וכל נזק שייגרם לג'יפ/אופנוע יגרור תשלום השתתפות עצמית בגובה של עד 1200 יורו.

גובה תשלום הנזק מתחלק שווה בשווה בין כל נוסעי הרכב גם אם הוא/היא לא נהג/ה.

אנו ממליצים למטיילנו להצטייד בביטוח ביטול השתתפות עצמית למקרה של נזק לג'יפ/אופנוע בו אתם נוהגים ונוסעים – נא לשאול את נציג המכירות בגובה סכום ביטוח ביטול השתתפות עצמית.

 • הנהג יחתום על טופס השכרת הג'יפ/אופנוע כנהוג בהשכרה פרטית וימסור את פרטי הדרכון, רישיון נהיגה בתוקף, פיקדון בגובה של עד 1200 יורו/דולר בכרטיס אשראי או במזומן (סכום הפיקדון מתחלק בין כל הנוסעים ברכב שווה בשווה) והנהג יחתום על טופס אחריות אישית לג'יפ/אופנוע למקרה נזק שייגרם (מומלץ לצלם את הפגיעות הקיימות ברכב בטרם לקיחת הרכב פעם הראשונה).
 • ניתן לשלם ביטוח ביטול השתתפות עצמית לכל תקופת הטיול (בהתאם לתנאי הביטוח של חב' ההשכרה), אך תשלום השתתפות עצמית אינו פוטר ממתן פרטי כרטיס אשראי או מזומן לפיקדון לחב' ההשכרה.
 • ביטוח ביטול השתתפות עצמית לאופנועי שלג בכל היעדים הוא במזומן בלבד.
 • ביטוח ביטול השתתפות עצמית אינו תקף בתנאים הבאים: נהיגה בשכרות ו/או תחת השפעת סמים ותרופות, רשלנות וחוסר אחריות, בעיה רפואית כלשהי שאינה דווחה לחברת גי'פ & טריפ, במידה ונהג לא נהג בהתאם להנחיות המדריך ובשבילים המודרכים, חב' ג'יפ & טריפ שומרת לעצמה את הזכות לבקש מנהג שנוהג בחוסר אחריות להפסיק את הנהיגה שלו בכל עת עפ"י שיקול דעתו של המדריך בשטח.
 • תשלום עבור ביטוח ביטול השתתפות עצמית יבוצע רק בישראל לג'יפ & טריפ מחברת מיי טריפ בע"מ.

דרכונים וויזות:

 • כל מטייל/ת מחויב/ת בהצגת דרכון בתוקף של לפחות 6 חודשים ו 2 דפים ריקים לחתימה.
 • במידה והמדינה שאליה אנו יוצאים דורשת אשרת ויזה, יש לקבל מידע בגינו מול משרדינו.
 • אין לג'יפ & טריפ שום אחריות תפעולית או כספית במידה והמטייל לא יעמוד בתנאים הנ"ל ויסדירם מראש.

רכבים:

הג'יפים מסוגי יצרנים שונים כגון טויוטה לנד-קרויזר, סוקויה, פראדו, ניסן פטרול, גרנד צ'ירוקי ודומיו. ביוון מדגם טויוטה RAV וסוזוקי ויטרה - גיר רגיל/אוטומט

** אופנועי שלג הם מסוג Yamaha 850 cc

שימו לב – הג'יפים בהם אנו משתמשים לצורך נהיגת השטח אינם חדשים מהחברה (למעט ביוון) וזאת מכיוון שאנו מטיילים בשבילים המיועדים לנהיגת שטח. לעיתים מנורות מסוימות לדוגמא כרית אוויר, מנורת שמן וכדומה תהיינה דלוקות או מהבהבות. עדיין אין זה אומר שהג'יפ מבחינה מכנית אינו תקין. כל הג'יפים עוברים בדיקה מכנית במוסך מורשה לפני היציאה לטיול לכל קבוצה.

בנוסף, לעיתים מיזוג אוויר ומערכת השמע לא יעבדו – אין אנו מתחייבים לספק ג'יפ עם מערכת שמע ומיזוג אוויר תקינים.

בתי מלון:

מקומות הלינה בהם אנו מלינים את המטיילים שלנו הם ברמה תיירות טובה מאוד ולרוב ברמה של 3-4*, חדרים נקיים ושירותים ומקלחת צמודים, אך אין החברה מתחייבת על חדרים ממוזגים בעונת הקיץ, מעלית בבית המלון וחדרים צמודים. בעונת החורף החדרים מחוממים.

רשימת בתי המלון במסלול יימסרו ללקוחות בעת ההרשמה.

לחב' ג'יפ & טריפ ישנה הזכות לשנות את בתי המלון עפ"י שיקול דעתה ובהתאם לשינויים במסלול עקב שינוי במזג אוויר ואילוצים שאינם תלויים בחברה.

ארוחות:

בטיולים שלנו אנו מעניקים 3 ארוחות ביום (אלא אם כן צוין אחרת במסלול הטיול): ארוחת בוקר בבית המלון, ארוחת צהריים קרה בפריסה בשטח או במסעדה וארוחת ערב בבית המלון או במסעדה.

הארוחות מבוססות על גבינות, ירקות, עוף על כל סוגיו, בשר בקר, דגים ופחמימות. ישנה אפשרות לאוכל כשר, צמחוני וטבעוני בתיאום מראש. במידה וישנה אלרגיה כלשהי – נא לעדכן את המדריך מבעוד מועד ולפני היציאה לטיול.

סירוב להרשמה:

החברה שומרת לעצמה את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנידון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, וכל זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול ואשר לא נוצל עד מועד הפסקת ההשתתפות, אלא אם כן תחויב החברה בעלויות כלשהן.

ביטול הרשמה:

 • בחישוב דמי הביטול לא יחושב יום הודעת הביטול ויום היציאה לטיול.
  ביטול ההזמנה עד 60 ימים לפני מועד הטיסה, יחויב בדמי ביטול בסך של 150 יורו, אלא אם כן כרטיס הטיסה כורטס ועליו נגבה תשלום.
 • ביטול ההזמנה במסגרת 45-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 30% ממחיר הטיול לנוסע/ת
 • ביטול ההזמנה במסגרת 30-44 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 50% ממחיר הטיול לנוסע/ת
 • ביטול ההזמנה במסגרת 15-29 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 70% ממחיר הטיול לנוסע/ת
 • ביטול ההזמנה במסגרת -8-14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה יחויב בדמי ביטול ע"ס 90% ממחיר הטיול לנוסע/ת
 • ביטול ההזמנה במסגרת 7 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול .
 • בחישוב הימים הקלנדריים לא יחשבו יום ההודעה ויום היציאה לטיול.
 • דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל.
 • כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון תשלום עבור כרטיסי הטיסה) ההחזר יתבצע בערך ₪ ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.
 • ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.
 • ביטול הרשמה בעת מלחמה/פיגוע/אזהרת מסע, "כוח עליון": אין החזר מלא ע"י החברה עבור כרטיסי הטיסה. עבור הטיול דמי הביטול הרשומים לעיל מתייחסים למקרים אלו. חברת מיי טריפ בע"מ – ג'יפ & טריפ יעשו כל שביכולתם לקבל החזר מהספקים השונים ולהחזיר ללקוחות ו/או לשנות את תאריך היציאה אך אין בכך התחייבות להחזר כספי.

 

גודל קבוצה:

הטיול יתקיים בקבוצה של מינימום 12 משתתפים

במידה ולא יירשמו מינימום 12 משתתפים החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל טיול עד 21 יום לפני יציאת הטיול, באם לא יירשמו עד אותו מועד מספר מטיילים הדרושים להבטחת יציאת הקבוצה לטיול זכות זו שמורה גם על טיולים שהוגדרו כמובטחים ומסיבות שונות בוטלו בסופו של דבר.

בעת ביטול הטיול ע"י הלקוח עקב אי הבטחת הטיול ( טרם 21 יום לפני היציאה ) יחשבו דמי הביטול לפי חישוב דמי הביטול הרגילים

מפגש קבוצה:

כשבועיים לפני היציאה לטיול ייערך מפגש קבוצה בו נמסור את הפרטים לגבי המסלול של הטיול והכרת המדריך הישראלי המלווה.

אנו ממליצים להשתתף במפגש זה לצורך הכרת המשתתפים האחרים לפני היציאה המשותפת.

מטען:
העברת מטען המטייל בתנאי שמשקלו לא יעלה על 20 ק"ג.

למען הסר ספק אבדן מזוודות ו/או כבודה מכל סוג  שהוא  ואי הגעתן ליעד הנחיתה עם נוסעי הטיול הינו באחריותה הבלעדית של חברת התעופה. בקרות אירוע מסוג זה חברת ג'יפ & טריפ תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה לאיתור המזוודות והכבודה והשבתן בהקדם האפשרי לנוסעי הטיול.
תשר (טיפים):
מחיר הטיול כולל תשר לנותני השירות בחו"ל כגון: מלצרים, נהגים וכדומה. בסוף הטיול נהוג לתת תשר למדריך כאות הוקרה על הדרכה טובה ויחס אישי. התשר אינו חובה וגובה התשר למדריך יקבע על ידכם. נהוג לתת למדריך/ה ישראלי ו/או מקומי תשר של מינימום 4 יורו ליום הדרכה לאדם. 

במידה והמטייל ייש על דעת עצמו במסעדה ו/או בית קפה ללא קשר לארוחות הכלולות בטיול, יישלם את חשבון המסעדה וישלם את הטיפ.

במידה והמטייל ישתמש בשירותו של בעל תפקיד מקומי ושאינו קשור לטיול כגון סחיבת מזוודה, ניקיון רכב וכו', יישלם את התשר באופן פרטי לנותני השירותים.

חשוב לדעת:

 • המסלול עלול להשתנות ע"פ הוראות השלטונות, מזג האוויר, תנאי השטח ו/או תקלות טכניות במהלך טיול מסוג זה ונתון לשיקול דעתו של המדריך, יתכנו שינויים במקומות הלינה עקב המצבים הנ"ל.
 • בתמונות והסרטונים שיצולמו משתתפי הטיול יפורסמו באתר האינטרנט ו/או הפייסבוק והאתרים החברתיים של החברה, כל עוד לא התקבלה בקשה מפורשת של המשתתף המצולם להורדת תמונתו מהאתר, החברה תראה בכך את הסכמתו להופעת התמונות.
 • כל הזכויות שמורות לחב' ג'יפ & טריפ, אין לעשות שימוש בתוכן הכתוב ו/או בתמונות ללא אישור מפורש.

צוות ג'יפ & טריפ מאחלים לכם טיול מהנה ועמוס חוויות